O NÁS

MVDr. Zuzana Dominiková

Já si to přesně nepamatuji, ale již prý jako dítě jsem chtěla být jen a jen veterinární lékařkou. Tento sen se mi nakonec v roce 2007 splnil a co víc, hned od počátku svých veterinárních dní jsem se dostala do společnosti nejlepších veterinárních lékařů v České Republice, kteří mne mnohé naučili a pomohli mi objevit a prohloubit můj zájem o interní medicínu.

V současné době jsem na rodičovské dovolené, ale neustále se věnuji zejména poradenské činnosti v oboru zejména gastroenterologie, endokrinologie, urologie a onkologie na referenčním veterinárním pracovišti v Praze.

Vedle pilné veterinární praxe jsem již přes 20 let chovatelem psů a koček. Mám zkušenosti s chovem velkých i malých plemen psů a již od roku 2008 vlastním chovatelskou stanici kočiček plemene Birma. Chovatelství se věnuji spíše pro radost, takže z mojí chovatelské stanice odchází ročně pouze 1 - 2 vrhy vymazlených koťátek.

Vedle většiny administrativního servisu Vám mohu poskytnout rovněž chovatelskou či veterinární radu a také individuální přístup při tvorbě každého z balíčků. Máte-li specifické požadavky, neváhejte mne kontaktovat. Můžeme domluvit speciální složení balíčků pro Vašeho mazlíčka se zdravotním omezením.

Pavla Fraňková

Jmenuji se Pavla Fraňková a kynologii a chovatelství se aktivně věnuji již 9let.

Pořídit si psa bylo mým snem už od dětství, svůj sen jsem si splnila pořízením prvního psa plemene Border kolie. 3 roky poté jsem si pořídila druhého, protože jen jeden nestačí. Se starším psem jsem se věnovala sportovní kynologii, převážně obranám, bohužel se tomu již nevěnujeme ze zdravotních důvodů po úraze. S mladším a šílenějším borderáčkem jsem běhala závodně flyball (2013 - MR ČR - 3. místo, 2014 - MR ČR - 3.místo, 2015 - EFC "European Flyball Championships" - 2. divize - 2.místo), věnujeme se záchranařině (zkoušky RH-T-E, RH-FL-A) a obedience (zkoušky OBZ, OB1).

Moje zkušenosti nejsou jen ze sportovní stránky kynologie. Máme za sebou několik úspěšných výstav v ČR i zahraničí. Mladší pes je Šampion ČR, Slovenský šampion, Klubový šampion.

Když přišla nabídka podílet se na boxech pro pejsky, zvažovala jsem, zda je moje kvalifikace dostatečná. Ale věřím, že moje zkušenosti pomohou novým majitelům štěňátek s vhodným startem na jejich společné cestě a stávajícím majitelům přinesou boxy mnoho radosti a chuti pokračovat budovat vztah mezi pejskem a páníčkem.

MVDr. Linda Vítězníková

Má "veterinární kariéra" začala v mých 3 letech, kdy jsem k Mikuláši dostala dětský  lékařský kufřík. Od té doby nebyl žádný plyšák v bezpečí před mým tupým plastovým skalpelem. Ta "opravdová kariéra" začala v roce 2009 po absolvování VFU Brno. V té době jsem byla již "fretkařem" do hloubi duše poté, co do mého života s kvokáním a syčením přiskotačila má první fretka. Od roku 2003 jsou fretky mými společníky a plnoprávnými členy domácnosti. Jako veterinář se podílím na pořádání výstav fretek v ČR, pořádám přednášky pro majitele a publikuji v zahraničním fretčím časopise.

Věřím, že leta strávená s fretkami mi umožňují dobrou orientaci v nabídce určené přímo fretkám, výběr hraček, pamlsků a jiných doplňků tak, aby byl spokojen nejen zákazník (fretčí), ale i jeho majitel. Proto bych fretky nejen ráda léčila, ale hlavně se starala o jejich spokojený život rozmazlovaných rodinných miláčku. Kdybych si měla vybrat motto, tak "Fretkařům od fretkařky".

 

MVDr. Hana Kovandová

Aby byl výčet spolupracovníků úplný, nemohu opomenout Dr. Hanku Kovandovou, která je naším andělem starajícím se zejména o prezentaci naší firmy na Facebooku a Instagramu a je důležitým poradcem ve výběru veterinárních doplňků a dezinfekcí doporučovaných na našem e-shopu.